b_240_180_16777215_0_0_images_gyogypedagogia_programok_315-becsengettek.png2021.szeptember 01-én újból megnyitotta kapuit a tanulni vágyó diákok előtt a Wesley János Gyógypedagógiai Iskola. Iskolánk a hagyományokhoz híven kezdte meg a munkát, 39 fő sajátos nevelési igényű tanulóval.

A pedagógusok és a pedagógiai munkát segítő munkatársak szépen feldíszített osztálytermekben fogadták a tanulni vágyókat. Mindenki örült a személyes találkozásnak. A tanévnyitó ünnepségen, szép versek, dalok, beszédek hangzottak el. Az „Ezzel a 2021/22-es tanévet megnyitom!” – mondat elhangzása után, végérvényesen és visszavonhatatlanul tudomásunkra adták, hogy elkezdődött a tanév. Reményeink szerint ebben a tanévben nem lesz online oktatás.

Molnos Lajos: Becsengetés
Ezerszínű, kedves nyár:
elszállt tarka lepke –
Csitri-csivi fecskék
sem ülnek az ereszre…
Hosszú, nagyvakáció:
már csak emlék, álom –
Szép volt, jó volt, s hogy eltelt,
kicsit még sajnálom.
De szólít az iskola,
s padok, térkép, tábla
ha tehetnék, futnának