A Wesley János Iskolában a szakmai- és technikumi képzés nappali és esti tagozaton változatlanul folytatódik.
Az alábbi információ az általános iskolára vonatkozik:

Tisztelt Szülő/Törvényes képviselő!

Szeretnénk tájékoztatni Önöket arról, hogy az intézmény fenntartójánál fellépő anyagi nehézségek miatt az általános iskolai oktatást átmenetileg fel kell függesztenünk.

Azokat a gyerekeket, akik ehhez szükséges szekértői papírral rendelkeznek, vagy akiknél a szülők ezt indokoltnak tartják, az intézmény területén működő gyógypedagógiai intézménybe helyezzük át.

Nekik a kollégiumi elhelyezés, az autóbuszos szállítás továbbra is a rendelkezésükre fog állni. Kérem, jelezzék, ha ez a lehetőséget szeretnék választani, amennyiben ez szakmai szempontból indokolt, a szükséges papírok beszerzésében segítséget nyújtunk.

A többi álatlános iskolás gyermeknek a lakóhelyéhez legközelebb eső intézménybe történő átmeneti elhelyezéséről kérem gondoskodjon.

Kérem támogatásukat, és kérem, hogy október 27-ig jelezzék, ha bármilyen más javaslatuk van ezzel kapcsolatban.

Kérem a fentiek tudomásul vételét!

Abaújkér, 2023. október 20.

wesley tajekoztatas altalanos iskola